Pneumatiky ventily pre snímače TPMS

Platné vlákna: 8V1

Materiál: Hliník

Package: 4 ks/veľa (vrecko)

Spp: Šedá plastovou hlavicou

Použiteľné modely (Vrátane, ale nie obmedzené na):

pre Buick

pre Cadillac

pre Chevrolet

pre GMC

pre Pontiac

pre Saab

pre Saturn

pre Volvo

Doprava:Poznámka:

* Položky, ktoré ste zakúpili, budú dodávané v 1-3 pracovných dní po obdržaní vašej platby. Príležitostne zásielky môžu byť omeškané, v prípade nedostatku na sklade, vás budeme informovať e-mailom, ak sa to stane, ale to sa vyskytuje len zriedkavo.

* Položky, ktoré predávame sú bezplatné doručenie do väčšiny krajín v globálnej oblasti, a pomôžeme vám vybrať optimálny plošiny, ak potrebujete naše návrhy. Prepravné sadzby z rovnakého operátora na rôznych krajinách alebo miesta môžu byť rôzne, a ceny môžu byť rôzne od rôznych dopravca istej krajine alebo mieste, tak, prosím, kliknite na tlačidlo skontrolovať náklady na dopravu do detailov.

* Dodacia lehota:

Za normálnych okolností, dostanete položky môžete zakúpiť v 3~7 dní od dátumu dodania, ak budú odoslané prostredníctvom express spoločností ako DHL, TNT, FEDEX, UPS a pod. A čas doručenia je 7~15 dní prostredníctvom EMS.

To bude asi 10~30 dní, do väčšiny krajín, ak budú odoslané prostredníctvom pošty, občas je to dlhšie.

Budeme aktualizovať sledovacie číslo pre všetky pozemky, akonáhle budú odoslané off, môžete sledovať on-line.

* Dane, clo, DPH a všetkých dovozných poplatkov vo vašej krajine nie sú zahrnuté v našich ceny, budete zodpovedný za ich v prípade, že vznikli. Sme za normálnych okolností označiť hodnota na colné vyhlásenie s presná výška skutočné poradie, uveďte prosím vo vašej objednávke, ak ste to miesto, ak máte nejaké špeciálne požiadavky.

Návrat & Vrátenie Peňazí:

Vrátime vám z nejakého dôvodu pre položky, ktoré ste zakúpili, a to do 14 dní od ich prijatí, kupujúci je zodpovedný za prepravné náklady na vrátenie položky. Vrátený tovar musí byť nepoužitý a v pôvodnom stave, vrátane príslušenstva, darčekov a balíčkov. Platba bude vrátená po vrátené položky sú prijaté u nás a všetky náklady súvisiace s nákupom a poštovné sú vyrovnané.

Vyhlásenie pre chromatické aberration farebné výrobky, a balíky

Farba reálne produkty a balíčky môžu vyzerá trochu inak s porovnaním na obrázky, ktoré prezentujeme na obchod vzhľadom na strelecké kvality, môžu byť dosť dobrý, alebo chromatické aberration javy prezentované na rôznych monitore počítača. Takže prosím, láskavo venujte pozornosť tejto pripomínať predtým, než môžete umiestniť objednávky, ďakujeme.

Prijatia:

* Snažíme poskytnúť kvalitné výrobky a sme si vysoko vážime každého zákazníka. Takže kúpiť s dôverou!

* To je naša politika opustiť pozitívnu spätnú väzbu, ak kupujúci čo najskôr, aby sa skončila a platba bola vymazaná, a to bude veľmi ocenili, ak by ste nás nechať pozitívnu spätnú väzbu, ak raz dostanete položky a dokončiť nákup. Vždy sa snažíme získať 5 hviezdičiek na podrobné predávajúceho rebríčku, kontaktujte nás prosím v prvom rade ak niečo menej ako uspokojivé s nákupom, budeme sa snažiť splniť vaše požiadavky.

* Ak potrebujete miesto, aby vo veľkých objemoch a rôzne predmety, prosím, pošlite váš podrobnosti objednávky vrátane množstvách a iné požiadavky, aby nás e-mailom alebo trademanager, budeme kontrolovať, vašu objednávku vám najlepšie ceny a najvýhodnejšie podmienky.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

S priateľským pozdravom,

Tím Služieb

Vitajte navštívte znova!

Štítky: plyn valv, autá bezdušové pneumatiky súprava na opravu, tlaku v pneumatikách, senzor súprava na opravu zliatiny, snímač pneumatiky, opravy tpms, nissan teana obrazovke, pneumatiky valv, opel tpms ventil, ventil trubice pneumatiky, držiak snímača tlaku.

Druh TPMS Pneumatík Ventil
Číslo Modelu TPMS-A-BUK
Názov Značky VEKMEK
Materiál hliník

Pridať recenziu

4 ks/veľa Hliníka TPMS Pneumatiky Ventily pre BUICK Zliatiny Bezdušové Ventil pre Monitorovanie Tlaku v Pneumatikách Systém Senzor vretena Ventilu Oprava Auta

Doplňujúce údaje

Cena:€3.75

Kategória:obchod

SKU: d1061

Recenzie: