Vlastné špeciálne zábery Výbušné 3D digitálna tlač pláž uterák dospelých s kapucňou osuška s šev okraj mikrovlákna Popis: Produkt textílie: jemný vlákniny Potlač a farbenie procesu: digitálny prestupu veľkosť Produktu: 75*110 cm (1 cm=0.3937008 palca) ( prispôsobiteľný veľkosti ) Funkcie: Mäkký pocit, rýchla absorpcia vody, vysoká redukcia, svetlé farby, osobné prispôsobenie, je možné upraviť podľa želania zákazníka obrázky, môžete pridať ochranné známky/pranie labels/Logo, atď. POZNÁMKA: 1. Veľkosť potrebujete je možné upraviť podľa požiadaviek zákazníka. Aktuálne zvolenej tkaniny je jemných vlákien, 200gsm, a hmotnosť hotového výrobku je približne 400 gramov. Môžete si vybrať hrubšie a vyššiu hmotnosť tkaniny podľa vašich požiadaviek 2. Všetky dospelých s kapucňou vaňa uteráky majú švy na 2 stranách v predvolenom nastavení, s putá 30 cm, lem rozparky 15 cm, a švy v strede! 3. Pretože existuje veľa štýlov, prosím kontaktujte zákaznícky servis na potvrdenie obrázok po odfotografovaní obrázka 4.Väčší obrázok, súbor, jasnejšie to je. Lepšia zrozumiteľnosť vyrobené uterák, odporúčané je 1 M alebo viac. 5.Budeme robiť uterák a odosielame do 3-7business dní po schválení. 6.Vzhľadom na strane opatrenie,veľkosť možno 1-2 cm chyba 7.Vzhľadom na svetelné a displej rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.

Doprava

Tovar z Číny, Pre prispôsobené produkty ,je potrebné spracovanie čas dodania trvá približne 7 až 15 dní.Ale tam bude oneskorenie pri vzostupe čas logistiky. Ale prosím, nebojte sa, to bude dodaný v lehote do 15 dní.Väčšina našich položky bude dokončená a dodávaný do 5 pracovných dní. Wil trvať až o 10-20 pracovných dní eceive položky. Avšak, niekedy tam sú výnimky, a to by mohlo byť kratšie alebo dlhšie. Ak nejaké vzniknú problémy s objednávkou, alebo zmena v tom, ako dlho to bude trvať, aby sa dospelo budete informovaný e-mailom alebo Dopopuku.sk správu okamžite prezrieť .

Spätná väzba

Vaše pozitívne a druh spätnej väzby je veľmi dôležité pre naše služby na Dopopuku.sk, budeme vedieť, že ste obdržali vašu objednávku dobre stave a šťastný s položku podľa vášho 4 alebo 5 hviezdičiek spätnú väzbu, kontaktujte nás, ak máte akékoľvek pochybnosti o objednávku alebo položky prijaté po jeho prijatí budeme sa snažiť ponúknuť vám najlepšie riešenie pre vaše nákupné skúsenosti. Budeme veľmi ocenil s spolupráce a láskavosť!

Štítky: pláže, bazény, pončo surfovať uterák, turecká sauna uterák, tvár towl, ms plavky, žirafa uterák, africké dashiki maxi šaty, neoprénový oblek, surfovať mužov, uterák s kapucňou dospelých zelená, vojenské uterák.

farba Farebné
vzor TLAČENÉ
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia Quick-Suché
Materiál Mikrovláknovú Textílie

Pridať recenziu

Mikrovláknovú neoprénový Oblek, Šaty s Kapucňou Surfovať Dospelých Pláži Plavky Jednoduché listy Tlačené Plávanie Rýchle Suché Ultralight osuška

Doplňujúce údaje

Cena:€11.13

Kategória:obchod

SKU: d1170

Recenzie: