Špecifikácia výrobku :

Kvalita: Originál, 100% testovanie a kontrolu pred odoslaním.

Záruka: 6 mesiacov.

Vhodné pre: U Utral telefón. Upozornenie: 1. Prosím vyskúšajte produkt PRED inštaláciou produktu do telefónu. Akékoľvek problémy so produktu prosím fell zadarmo sa do kontaktu s nami. 2. NIE sme zodpovední za problémy po inštalácii produktu, Niektorí kupujúci nie sú kvalifikovaní na inštaláciu dielov a vždy break časti sa pri inštalácii. 3. Tak, neodporúčame non-technicial osoba na inštaláciu dielov do telefónu.

4.Prosím, nenechajte pripojiť akékoľvek fotky, keď nám spätnú väzbu. Upozornenie:

1. Prosím, prosím, Prosím kontaktujte a hovoriť s nami vopred ak máte akékoľvek problémy s výrobku, budeme sa snažiť vyriešiť problém s vami.

2. Nevítame osoby, ktoré otvorenej priamo, bez hovoriť s nami.

3. Sme veľmi radi, že ste sa doprava v našom sotre. Budeme sa snažiť, aby prodive vysoko kvalitný produkt a dobré po-predajný servis. Užite si nakupovanie tu.

Štítky: galaxy s5 dotyk, htc u ultra film prípade, htc u ultra ťažké veci, htc u, dexp ms650, iphone loptu späť, htc u ultra vybíjaniu batérie, ipod photo späť, ipod 7. späť, ipod 6 späť.

Názov Značky LOVAIN
Číslo Modelu U Ulta
Kompatibilné Značky HTC
Dizajn BAR
Materiál Sklo

Pridať recenziu

LOVAIN 1Pcs Genunie Pôvodný Pre HTC U Ultra Späť Kryt Batérie Zadné Dvere, Panel Sklo Bývanie Prípade Opravy Časť S Nástrojmi

Doplňujúce údaje

Cena:€11.39

SKU: d1231

Recenzie: