modname=ckeditor

Pls Poznámka: je Xiao ekologické reťazca produkty(Yunmai) [nie je žiadny Xiao LOGO na to] Vďaka za pochopenie! :-) Prosím Venujte pozornosť: Ak chcete zastaviť to, používať látkové len, Č PRST TOUCH (JE TO NEBEZPEČNÉ)

V prstoch - To iste vyžaduje určitú zručnosť v prstoch, aby mohli používať. Dominantná ruka/paže bol ľahko schopný udržať gyro loptu ísť, že to pomôže spresniť zručnosť v prstoch v tom, že non-dominantná ruka/paže. JEDNODUCHÉ NA POUŽÍVANIE - Jednoduché začať s pull-string. Odolný proti nárazu štruktúru s vojensko-stupeň plastová škrupina. Viac vzrušujúce časť je toto cvičenie loptu rozsvieti, keď je spinning! LED svetlo nie je napájané z batérií. Je to batéria zdarma. Nemusíte starať o moc uteká. To bude mať osvetlenie až tak dlho, ako je to točí. VYSOKÁ KVALITA - jednotky nemali žiadne zvláštne vibrácie na to. Má tiež silikónové uchopenie časť je veľmi príjemné, ako to pomáha s gyro loptu, nie prichádzajú voľne z ruky. Môžete ju pripojiť na zápästie, ak ste naozaj znepokojený gyro lopta letí preč. Poznámky: 1. Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas. 2. Prosím, nechajte mierne odchýlky na meranie údajov. 3. Font na novú verziu produktu je mierne odlišná

Štítky: xiao mijia 3, úradný xiao, fidget spinner, xiao led ligjt, mi xiomi, xiao yunmai, mijia xiao, homekit prepínač, batery xiao mija, sonoff fob.

Gyro xiao smart home
Názov Značky Xiao
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)
Štát Montáž Ready-to-Go
Číslo Modelu yunmai zápästie loptu
Ovládanie Kanálov 2 Kanálov
Rozsahu 1
Max Rýchlosť xiao yunmai
Funkcie Slot

Pridať recenziu

Xiao mijia yunmai Zápästie Tréner LED Gyroball Základné Spinner Gyroskopických Predlaktie Exerciser Gyro Loptu

Doplňujúce údaje

Cena:€12.35

Kategória:obchod

SKU: d146150

Recenzie: