VOĽNÝ NÁVRAT : Ak ste z Ruska, Izrael, Južná Kórea, USA,Kanada,Austrália,veľká BRITÁNIA,Francúzsko, Španielsko,Nemecko, Brazília,Saudská Arábia,spojené arabské emiráty, Poľsko,Holandsko,Taliansko. Môžete užívať výhody ako miestne vrátiť v lehote 15 dní od doručenia položka,bez akéhokoľvek dôvodu,je bez NÁVRATU ! ! !

V reakcii na problém nedostatočnej kvality hovoru na vstavaný mikrofón rádio, T3L/T9 rádio prichádza s RCA káblom a externý mikrofón, ktoré podporujú pripojenie externého mikrofónu, aby sa zabezpečila kvalita hovoru

PS:

Podpora ak sa chcete pripojiť subwoofer

MIKROFÓN rozhranie je 2,5 mm

Ak chcete používať niektoré aplikácie, ako sú Yandex mapa alebo iné časté aktualizácie, ktoré zaberajú veľa pamäte, odporúčame kúpiť so systémom memory verzia viac ako 2GB, aby získali plynulejší zážitok, čo je dôvod, prečo niektoré staré Android telefóny sú stále prilepené

Podporuje Väčšinu Jazykov po celom Svete русский English 한국어 عربي עברית 日本語 atď

JMCQ autorádia podporuje takmer všetkých jazykoch sveta, ak nás potrebujete, ak chcete zmeniť jazyk pre vás pred odoslaním, prosím zanechať odkaz na objednávku

Tip: môžete kliknutím na odkaz nižšie zobrazíte všetky jazyky, ktoré podporuje JMCQ autorádia.

★ Je vhodný pre váš automobil? :

1. Začiarknite príslušné model a rok výrobku, a automobilový

2. Porovnať polohu inštalácie výrobku s autom, že treba inovovať

3. Skontrolujte, či výrobok je napájací kábel rozhrania je vhodný pre váš automobil (poznámka: nie všetky rozhrania z pôvodného vozňa musia byť pripojené)

4. Ak stále nemôžete súdiť, pošlite nám, prosím, originál autorádio miesto inštalácie (pohľad spredu) obrázok a pôvodnej rozhlasovej späť rozhranie obrázok k nám

>>365 dní záruka + návod na inštaláciu + on-line poradenstvo

★Neustále sa snažíme, aby inovatívneho hardvéru a softvéru auta, multimediálny prehrávač, rádio poskytnúť vám s osobnou a kvalitné skúsenosti. Ako podporu, aby nám päť-hviezdičkový spätnú väzbu a zdieľať fotografie po obdržaní balík, sme sa rozšíriť záručná doba o 6 mesiacov.

★Poskytujeme bezplatné firmvér, softvér a GPS aktualizácie navigačných máp.

★Ak výrobok má problémy kvality v priebehu 1 roka po potvrdení prijatia, budeme priamo nahradiť nový stroj pre vás. Avšak, prosím, kontaktujte nás najskôr vyriešiť po-predajný otázky. Táto záruka sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené nehodou, týranie, zneužívanie alebo zmenu výrobku.

Skutočný Android 9.0 systému, podpora aplikácie rozdelenej obrazovky, aby vaše používanie viac šikovný, podpora viac najnovšie aplikácie.

V porovnaní s riadnym displej IPS uhol je väčší a displej je viac jemná

Najnovšie technológie, pomocou moderných Android navigačné riešenie, podporuje viac vlastné nastavenia a otvára ďalšie možnosti pre používateľov.

V porovnaní s pôvodným auto, je displej väčší, farby sú živšie, a podporuje prezeranie z viacerých uhlov. Nový rám je vyrobený podľa pôvodných auta, ktorý dokonale zapadá s autom a je ľahko nainštalovať.

Hlavný ovládač používa mapy, navigáciu na ľavej strane obrazovky, a co-pilot alebo zadnej dieťa (cez video výstup), hodinky obľúbený TV program na pravej strane obrazovky.

Podpora split screen zobrazenie akýchkoľvek 2 aplikácie, kombinuje sa.

Podpora video a DVR aplikácie Plávajúce Okno , prispôsobiť polohu zobrazenia a aby váš zážitok z jazdy plné studené farby.

Podpora zadné video výstup, auto stále môžete splniť zábava potreby detí v zadnej časti, pričom do úvahy jazdy.

Najnovšie andriod 9.0 4 jadra systému, podpora 1GB RAM + 16 GB ROM a 2 gb RAM + 32 GB ROM voliteľné, budeme naďalej uvádzať na trh viac výkonné stroje, venujte prosím pozornosť k našej shop Dostávať upozornenia na nové produkty).

Predvolené vstavané úprava je 12EQ (až 32EQ), a zvuk surround môže byť nastavené na rovnaký čas, čo vám umožní ponoriť sa do nádhernej hudby.

Podporuje takmer všetky aplikácie mapy. Pred odoslaním vašich obľúbených produktov, budeme nainštalovať najnovšiu offline mapu svojej krajiny pre vás, a na mape sa byť aktualizovaný v pravidelných intervaloch. Samozrejme, môžete tiež použiť on-line mapy.

Podporuje zadnej strane displeja. Keď auto je v obrátenom režime rádio sa okamžite prepnúť na obrazovke v zadnej časti auta na zaistenie vašej bezpečnosti jazdy.

Ak nemáte pôvodná kamera, môžete si ho kúpiť kliknutím na tlačidlo "KÚPIŤ TERAZ" na obrázku nižšie.

Podporuje pripojenie k ADAS DVR. ADAS DVR má viacero vstavaných pomocné jazdy technológií, vkladanie kvalitné TF pamäťovej karte na záznam každom okamihu vašej jazdy.

Štítky: 2006 toyota alphard, digitálne rádio pre android, autorádio, bluetooth autorádio, ovládanie toyota sienna, led corolla 2012, 2 din rádio pre android, 2din android rádio, 2 din rádio, android autorádia.

Pripojenie externého mikrofónu Podpora(T3L)
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky jmcq
Druh Materiálu Metial+Plastov
Systém Android Android 9.0(T3L)
Vrátane CANBUS Áno
Pamäť RAM 2G
Originálny Volant Ovládanie Podpora
ROM 32G
Pripojenie USB TPMS Podpora
Podpora Funkcie Video Výstup(T3L)
Aplikácia Plávajúce Okno Podpora(T3L)
Vhodné pre modely Pre Toyota Corolla E140/150 2006-2013
Moc Von 4 x maximálne 45 w
Pripojenie K USB ADAS DVR Podpora
Položka Veľkosť 22 cm*13 cm*5 cm
Toyota Model corolla
Napätie 12V
Pôvodné Auto Kamery Podpora
Pre Vozidla Značky/Modelu TOYOTA
Din Double Din
Veľkosť Displeja 9"
Názov Modelu Android player 9.0
Rozlíšenie 1024*600
Corolla-Rok 2013
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Hmotnosť 1.7kg
Max Externej Pamäte 128G
TF/Micro SD Slot 2
Rozhranie USB
Operačný Systém Android 9.0
Špeciálne Funkcie Podpora Can-Bus
Vrátane Rámu Áno
Digital Media Format JPEG
Jazyk OSD Vietnamčina

Pridať recenziu

JMCQ Android 9.0 2+32 G autorádia Multimidia Video Prehrávač, Navigácia GPS Pre Toyota Corolla E140/150 2006-2013 2din Vedúci Jednotky

Doplňujúce údaje

Cena:€90.55

SKU: d193

Recenzie: