Aqara Mijia Smart home Ľahké Ovládanie ZiGBee Bezdrôtové Tlačidlo a vypínač Cez Smarphone APP Remote

Popis:

Rozmýšlali ste niekedy o tom, koľko krát ste zapnutie / vypnutie kontroly osvetlenia? Máte niekedy pocit, že ako vhodné to bude, ak budeme schopní zapnúť / vypnúť, prepnúť z jedného alebo viacerých skupín svetlá prostredníctvom jedného kliknite na mobil? Na Aqara smart light control nie je iba schopný poskytovať viac kontroly na osvetlenie systém , ale tiež dodáva s diaľkovým riadením osvetlenia . V ZiGBee verzia je inovovaná verzia tradičného stene spínač. Vybavený ZigBee bezdrôtové telekomunikačné technológie, nie je potrebné robiť zmeny na starom okruhu alebo na osvetľovacie zariadenia. Jediná vec, ktorú musíte urobiť, bude len vymeniť staré prepínač.

Bezdrôtové tlačidlo Jednoduché dva spôsoby, ako pripojiť!

práca s xiao gateway pre pripojenie Aqara prepínač bezdrôtovej komunikácie,užívať slobodný život. Nástenný spínač

Signle Fire wire zigbee verzia ( Nie je potrebné Neutrálny vodič) sa Môže pripojiť k Aqara inteligentného zariadenia alebo iné ZigBee zariadenia Použiť podmienky: Musí pracovať s Nulovú Líniu vstup: 220v ,50Hz ; Načítanie výkon : 800W m ax. celkové zaťaženie prevádzková vlhkosť: 5 - 95pct Prosím stiahnuť "Môj Domov" APLIKÁCIE v službe Google Play alebo Apple Store

Štítky: aqara stenu prepínače, zigbee zásuvky ce, neo z vlny, tasma zigbee led, aqara b1 motora, mijia xiao, aqara, singel fire line smart switch, zigbee, bluetooth bránou.

Ovládanie Kanálov 2 Kanálov
Funkcie Blikajúce
Číslo Modelu Aqara Smart Light Control Set
Štát Montáž Ready-to-Go
Pôvod CN(Pôvodu)
Rozsahu 1
Názov Značky aqara
Certifikácia ROHS
Max Rýchlosť smart switch singel Fire wire zigbee verzia
Gyro Smart Home

Pridať recenziu

Aqara Smart Wireless Kľúč alebo nástenný Spínač domov Ľahké Ovládanie ZiGBee pracovať s Xiao mi domov mijia APP Remote

Doplňujúce údaje

Cena:€10.02

Kategória:obchod

SKU: d193401

Recenzie: