KONCO Drevené Soľ a Korenie Brúska - najlepšie kuchynské strane!

【Materiál] vyzýva Prírodné Dubového Dreva, Keramický Rotor a Stainles Steel. Veľkosť: 5 palcov, 8 palcov, 10 palcov.

【Multifunkčné Mocní] vyzýva Použiť pre korenie, morská soľ, čierne korenie a ďalšie pochutiny pre stanovanie, piknik, gril noc a každodenné varenie,Ako je kuchyňa alebo stolové vybavenie, dodáva radosť do vášho života.

【Nastaviteľné Keramické Brúsne] vyzýva Nastaviteľné keramické brúsne core umožňuje brúsiť manuálne korenie z jemného na hrubo pre vašich požiadaviek.ideálny pre všetky typy soli a korenia.

【Pomocou] vyzýva Upraviť korenie od jemné až hrubé tým, že točí otočný gombík na vrchole.Odskrutkujte a odstráňte hornú maticu, nalejte do korenia alebo morská soľ a zase hore v smere hodinových ručičiek, Zase hornej matice nastaviť od jemné až hrubé. Pre jemné brúsenie, otočte maticu v smere hodinových ručičiek. Pre hrubšie brúsenie, otáčajte maticou proti smeru hodinových ručičiek.

Vezmite prosím na vedomie: je tu len 1 kus 5 palcový, prosím, contatct predávajúcemu, ak budete potrebovať ďalšie veľkosť!

*******100% SPOKOJNOSŤ ZARUČENÁ********

Ak nemáte absolútne milujú svoje KONCO Kuchynská soľ a korenie shaker nastaviť, môžeme vám zaručiť, že budeme náhradu za 100% vašej objednávky, aj keď sme si istí, že budete milovať!

【Pracovný Čas] Vyzýva

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, Sme vám uspokojivú odpoveď do 24 Hodín.

【Warranty & Poštovné] Vyzýva

-Užite si 7 Dní vrátiť, ak akékoľvek problémy s kvalitou.

-Väčšina položiek bude odoslaný do 48 hodín.

【Zákaznícky Servis] Vyzýva

-Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás. Budeme sa snažiť vyriešiť váš problém.

-Ak sa vám páčia naše produkty, prosím, postupujte podľa našich obchodoch a nechať 5-hviezdy recenziu na nás, budeme mať Špeciálne ponuky pre našich nasledovníkov.

Ďakujeme za vašu podporu !

Štítky: dve pice, keramická nádoba nastavenie, cukor kontajner soľ, JEDEN PICE, nôž zemiakov, kiwi slicer, jeden pice plavky, maslo syr strúhadlo, porcelán korenie, cukor, soľ, porcelánové nádoby.

Materiál Drevo
Byliny & Spice Nástroje Typ Spice & Korenie Shakers
Číslo Modelu 00019-01003-S
Druh Byliny & Spice Nástroje
Funkcia Eco-Priateľský
Certifikácia CIQ

Pridať recenziu

KONCO Drevené Soľ, Korenie, Mlyny, Manuálna Morská Soľ Bylinkové Korenie, Brúsky s Keramické Brúsne, Kuchynské Korenie Bylina Nástroje

Doplňujúce údaje

Cena:€3.76

Kategória:obchod

SKU: d313

Recenzie: