Upozornenie : toto ND filter nie je shitable pre Režim širokouhlý ,Pretože natáčania videa majú čierny okraj .Vplyv video skúsenosti.

TENENELE Akčná Športová Kamera Nastaviť Filtre Pre GoPro Hero 6 5 Black ND 4 8 16 32 Fotoaparát Filter Príslušenstvo Pre go pro Hero 2018

ND Filter: ND filter (Neutrálne) znižuje množstvo svetla dopadajúceho na film bez ovplyvnenia farby. Je možné použiť na zapnutie pomalšie rýchlosti uzávierky. Tiež môžu byť použité na lepšie samostatných predmetov z pozadia umožňuje širšie otvorov, účinne znižuje hĺbku ostrosti. Skvelé pre portréty a vonkajšie scény.

ND8 ND16 a ŽÚ4 Filtre: ND šošovky, filtre znižujú množstvo svetla dopadajúceho na film bez toho, farba (ND8 znižuje expozíciu o 3-zastaví; ND16 znižuje expozíciu o 4 zastávky; ŽÚ4 znižuje expozíciu pomocou 2-zastaví.) Pre GoPro Hero 5 /5 Black Akcia Fotoaparát Pre GoPro Hero 6 Akčné Kamery GoPro Hero 2018 Akčná Kamera 1x Akčné Kamery ND Filter 1x Plastové Úložný Box inštalácia : 1.Významnú valec s vodotesný krúžok na objektíve by mali byť zamerané fotoaparátu, slot 2.Otočte objektív právo ,dve strieborné oceľové ihly jeden ľavej a pravej strane by mali byť prilepené na fotoaparáte (Dve strieborné oceľové ihly na objektív by mal byť prekvapené s otvormi na ľavej a pravej strane prednej šošovky objektívu) Demontáž : 1.Skrutka originálny objektív ľavej tak ďaleko, ako im pôjde 2.vzlet objektívu smerom von (ťahanie objektív mierne sa vyžaduje pri skrutkovanie objektív vľavo), Budeme loď z balíčka do 1-3 pracovných dní po platby vymazané. Prosím, uistite sa, že vaša adresa a psč, sú správne, pred nákupom. Dodacia lehota: Prosím, nedávaj nás 1 alebo 2 Nízke Skóre na dopravu, ako sme dodaní položky rýchlo, ale zámorských prepravy závisí od mnohých faktorov. Ak ste spokojní s našimi službami zabezpečujúcimi, sme okamžite zlepšiť a nahradiť lepšie dopravcu, prosím, verte nám. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť, ak je nejaký problém, sme vždy tu pre vás, a odpovedia vám na 12 hodín, ak to nie je úrad času. Pls povedať-tej. o transakcie prostredníctvom Dopopuku.sk' systému spätnej väzby, nezabudnite nechať nás dobré hodnotenie, ďakujem! Dúfame, že naše produkty, vždy sa budete spokojní. Ak nie je niečo v poriadku, prosím, kontaktujte nás na prvýkrát, cez chat on-line systému, alebo e-mailom do 3 dní po príchode lepšie s obrázkami ak chcete zobraziť problém jasne. Ak sa potrebujete vrátiť, pls to do 7 dní po doručení tovaru, kupujúci zodpovedá za dodanie poplatok.

Štítky: float monopod, lampa gopro 7, 4k go pro, gopro 4 mod, gopro 8 hrdina, činnosť kamery, gopro relácie, cena gopro hero 5, hero gopro 5 batérie, gopro.

Funkcia 1 športová Kamera Filter Pre GoPro Hero 2018
Funkcia 7 Pre Gopro Hero 5/6/2018 Akcia Fotoaparát Filter Príslušenstvo
Funkcia 8 Fotoaparát Filter Príslušenstvo Pre GoPro Hero 6
Funkcia 6 Pre Gopro Hero 6 5 2018 Neutrálne Filtre
Kompatibilné Akcia Fotoaparát Značky gopro
Funkcia 5 Neutrálne Fotoaparát Filter Pre GoPro Hero 2018
Funkcia 4 zlatá Kamera Filter Pre Gopro Hero 5/6/2018
Zväzok Zväzok 2
Číslo Modelu 2018 Fotoaparát Filter Pre GoPro Hero 5 6
Funkcia 3 Pre Gopro Hero 6 nd 4 8 16 32 filter
Názov Značky TENENELE
Vhodný model Pre GoPro Hero 5 5Black 6 2018 Akciu, Fotoaparát
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia 9 2018 Nový Zlatý Dizajn Akcia Fotoaparát Filter Pre GoPro
Funkcia 2 Pre gopro Hero 5 Black Nový Fotoaparát Filter
Druh Akcia Fotoaparát Filtre
Materiál Hliník

Pridať recenziu

TENENELE Akčná Športová Kamera Nastaviť Filtre Pre GoPro Hero 6 5 Black ND 4 8 16 32 Fotoaparát Filter Príslušenstvo Pre go pro Hero 2018

Doplňujúce údaje

Cena:€10.50

SKU: d359

Recenzie: