Funkcia:

[One-kliknite dizajn]-Veľmi vhodný pre začiatočníkov. Vrátane dvoch farieb, okamžité gradient tieň. Ľahko vytvoriť nádherné a plynulý prechod farieb pre jemné a prirodzené očný make-up. Žiadne nepríjemné, vrstvenie a miešanie. [Elegantný Lesk]-Vysoko farebné, jemná lesk a hladká textúra. [Dlhotrvajúci]-Make-up je správne pripravené a môže byť používaná nepretržite až na 15 hodín. Nepremokavé a proti hnilobe. [Jednoduchý na používanie a odstránenie]-Skrátiť váš make-up postup a kompletné očné make-up a iba s jedným štetcom. Používať make-up remover ľahko odstrániť bez zanechania akýchkoľvek lesk/rezíduí. [Šetriť čas a energiu]-Pohodlné prenášanie, aplikovať make-up a kdekoľvek. Vhodné pre denný make-up a profesionálny make-up. To trvá len 2 sekundy, veko na oči.

Špecifikácia:

Model: AMT412 Názov: Očné Tiene Stick Farba: Peach Blossom, Hnedá, Hnedá, Červená, Hnedá, Zem Farba, Oranžové, Ružové Zlato Druh: 01#, 02#, 03#, 04#, 05#, 06# Vhodný pre typ pleti: všeobecné Účinnosť: Modifikácia Veľkosť: 9.5*1.5 cm Čas použiteľnosti: 3 roky Package Zahrnuté: 1 *očné tiene stick

Návod na použitie

1. Otočiť sa o 5 mm a jemne čerpať z koreňov mihalnice spolu obrys očnice (temná strana je stranou nadol) 2. Použitie svetla pearlescent povrchu náteru spodné viečka a jemne natiahnite čistá červená priadky make-up (možno vrstviť podľa svoju obľúbenú farbu) 3. Len kresliť veľkými očami, ktoré svieti 4. Keď používate, zatlačte tlačidlo stlačené tlačidlo push out vložiť (prilepiť je o 5mm preč, nechcem byť príliš dlhé, je ľahké zlomiť)

Štítky: make-up, čierny tieň, čínsky nahé maľovanie, nastaviť ružové očné tiene, javorový list lesk nastaviť, oko pre lesk, 9 očné tiene matné, očné tiene stick, pigment, rúž.

Krajina/Región Výroby Čína
Veľkosť Travel Size
Pôvod CN(Pôvodu)
Druh očné tiene
Názov
Povrch Prírodné
Účinnosť
Farba
Jednu farbu/multi-farebné Dve Farby
Názov Značky LISM
Typ pleti
Skladovateľnosť
Výhody Vodotesný / Odolný Proti Vode
Číslo Modelu AMT412
Vodotesný / Odolný Proti Vode Áno

Pridať recenziu

Očné tiene stick nepremokavé dva-farba gradient lesk očné tiene pero dievča oddelenie nahý make-up matný začiatočník krásne

Doplňujúce údaje

Cena:€2.60

Kategória:obchod

SKU: d493

Recenzie: