Priemyselné Opravy Vložiť Lepidlo tepelnú Odolnosť Studené Zváranie Kovov Opravy Vložiť HYD88 Funkcie:

1. ÚČINNÉ LEPIDLO PROSTRIEDOK – rozvíjať ako alternatíva k horák na zváranie, poskytuje silné a dlhotrvajúce opravy kovov a viacero iných povrchov. To bude dlhopis takmer všetky čistý povrch, ktorý je zadarmo, nečistôt a oleja.

2. S VYSOKÝM teplotám – znesie teploty až do 150degC. Keď sa úplne vyliečiť, to je tak ťažké, ako je železo a poskytuje jednotné dlhopisov hrúbku čiary.

3. VYNIKAJÚCU PEVNOSŤ – vytvára silnú a stabilnú trvalé puto, ktoré by mali trvať na veky. To môže byť tvarované, klepli, podané, brúsené a vŕtané, v závislosti na jeho účel.

4. JEDNODUCHÉ A RÝCHLE SUŠENIE ŽIADOSTI – príprava a aplikácia sú jednoduché a ľahké. Len zmesí, sa vzťahujú, a nechajte uschnúť na niekoľko hodín. Celú kúru je čas, nepresahujúci 24 hodín.

5. ŠIROKÉ VYUŽITIE – používajú Hlavne pre železa a ocele, odlievanie, piesok diery a póry, a náplň odlievanie defektov, ako sú trhliny. Môže byť použitý na opravu nádrže s palivom, kanalizácia, konkrétne prestávky, a oveľa viac.

Upozornenie:

1. Skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt. Prosím, aby menšie odchýlky v dôsledku ručné meranie.

Špecifikácia:

Typ: Kovové Opravy Vložiť

Obsah: 60 g/100 g

Základný materiál: živica tmel

Doba vytvrdzovania: 20 minút

Hustota: 300

Tvrdosť: 200

Šmykovej pevnosti (MPa): 20

Pevnosť v ťahu (Mpa): 20

Liečebné metódy: vlhkosť vzduchu

Ťažnosť pri pretrhnutí (%): 30

Lisovanie hodnotiť: 98%

Povrchové schnutie (min.): 5

Funkcia: Samolepiace tesnenie

Použitie: kov, železo, oceľ lepenie

1 x Kovové Opravy Vložiť

Štítky: lepidlo super, b7000, bodové zváranie, super lepidlo silné veľké, table kremíka, studená zvárač, lepidlo kovov, studená lepidlo nástroj, poxypol, rýchlo uv lepidlo.

DIY Dodávky Tesárstvo
Certifikácia ŽIADNE
Číslo Modelu -
Druh Silikónový Tmel
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Priemyselné Opravy Vložiť Lepidlo tepelnú Odolnosť Studené Zváranie Kovov Opravy Vložiť HYD88

Doplňujúce údaje

Cena:€7.01

Kategória:obchod

SKU: d661

Recenzie: