Názov produktu: Ručne tkané rohože Tkaniny materiál: bavlna a ľan Špecifikácie: priemer 92 CM, 120 CM.150 CM 180 CM krásne a štedré tkané mat, ručne tkané, dlhodobý proces Kultúry je umenie, a to je tiež kultúrne dedičstvo Dizajn, strapec tkanie, dodáva pocit rohože dizajn Bavlny a konope je rastlina, potlač a farbenie, v kombinácii s modernými potlač a farbenie technológie, ale nezmizne, bez formaldehydu, rastlinný materiál je bezpečnejšie Jednoduché vzory, to je literárny trasy, kľúč je zhodu farieb, literárnej a umeleckej Umývanie pokyny: použite neutrálny saponát, ručné umývanie alebo jemné pranie v práčke pri teplote pod 30 stupňov, a používajte neutrálne čistiace prípravky, aby sa zabránilo vysoká teplota pranie a dlhodobé ponorenie. Normálnu zrážanlivosť sadzba je asi 5-6%, tieto body môže znižovať zrážanlivosť sadzba o 3%: teplota Vody nepoužívajte spin-sušenie, mohlo by to spôsobiť poškodenie alebo deformácie. Po umytí to môže byť natiahnuté na štyri týždne pred sušením, ktoré môžete urobiť textílie ploché a účinne znížiť pomer zmrštenia. Po zaschnutí, žehlička to s železo.

Štítky: etnické koberec, boho dekorácie domova, bohemia ucho, koberec etnický, v koberec, koberec, biely koberec bohemian, koberec bavlna, obliečky bavlna koberec, koberec kolo.

Veľkosť Priemer 90 cm, Priemer 120cm, Rovno Priemer 150 cm
Umývanie Štýl Ručné Umývanie
Štýl Národný Štýl
Dizajn NÁRODNÁ
Veková Skupina Dospelí
Technics Ručné Zahnutý
Použitie vonku
Materiál Cutton a posteľná bielizeň
Funkcia Anti-Slip
Priestor Obývacia Izba, Spálňa, Pracovňa, Jedáleň, Balkón
Vzor Typ GEOMETRICKÉ
Číslo Modelu Malý Koberec

Pridať recenziu

Etnický Štýl Kolo Koberec, Spálne, Dvere, Anti-slip Koberec Malé České Geometrické Ručne tkané Domov Izba Dekorácie, Koberce, Bavlnená posteľná Bielizeň

Doplňujúce údaje

Cena:€15.89

Kategória:Koberce & Koberce

SKU: d699

Recenzie: