Úvod:

Zelený čaj je non-fermentovaný čaj, ktorý si zachováva prírodné látky z čerstvých listov, a obsahuje mnoho živín, ako sú polyfenoly, katechíny, chlorofyl, kofeín, aminokyseliny a vitamíny.

Tieto prírodné živiny v zelenom čaji majú špeciálne efekty na anti-aging, proti rakovine, proti rakovine, anti-bakteriálne a anti-zápalové účinky, ktoré sú mimo dosahu iné čaje.

Atribúty produktu:

Trieda: AAA+

Balenie: Sáčok

Celková Hmotnosť: 250g / 8.81 oz, 500g / 1.10 lb, 1000 g / 2,2 lb

Skladovanie: v Pohode a vetrané miesto, vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu. Ak to podmienky dovoľujú, je najlepšie chladom.

100% Prírodné Zelené Potraviny

Žiadne Umelé Addictives alebo Chemické Prísady

Huangshan Maofeng čaj je top slávny zelený čaj, originál z provincie an-chuej Číny.

Čaj sa pestuje v blízkosti Huangshan (Žltá Horský), ktorá je domovom mnohých známych odrôd Zeleného Čaju. Huangshan Mao Feng Čaj je anglický preklad je "Žltá Horskom Kožušiny Vrchol" vzhľadom na malé biele chĺpky, ktoré sa vzťahujú na listy a tvar spracované listy, ktoré sa podobajú na vrchol hory. Najlepšie čaje sú vybavované v skoro na Jar pred Číny Qingming Festival. Pri preberaní čaj, iba nové čajové púčiky a list vedľa bud sa vybral. To je povedal, miestny čaj poľnohospodárov, že listy sa podobajú orchidea puky.

Štítky: čínsky zelený čaj, andy huang, čína zelený čaj, phoenix čaj, huangshan, zátka zátka, c typ ventilátora, zelený čaj, sklo šampón, bee harmonica.

Názov Značky ONWILL
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Huang Shan Mao Feng Zelená Vysokej Kvality 2020 Skoro Na Jar Organické Čerstvé Maofeng Čínsky Čaj

Doplňujúce údaje

Cena:€13.57

Kategória:obchod

SKU: d707

Recenzie: