Winsen Doprava Zadarmo MP503 Kvality Vzduchu Plynový Senzor Vysokou Citlivosťou Na Alkohol, Fajčiť, Iso-butánu, Matanalu Detekcie Čistič Vzduchu Fresh-air-Systém Kvality Vzduchu Monitor

Profil

MP503 plynový senzor je o kvalite ovzdušia. Prijíma viacvrstvových hrubé film výrobných technológií. Kúrenie a metal oxide semiconductor materiál na keramické substrátu subminiature Al 2 O 3 sú načítané von elektródy dole-viesť, zapuzdrené v kovové zásuvky a spp. Vodivosti senzora je ovplyvnená koncentráciou cieľ plyn. Čím vyššia koncentrácia, tým vyššie vodivosti senzora dostane. Používatelia môžu prijímať jednoduché okruhu previesť zmenu vodivosti do výstupného signálu zodpovedá koncentrácii plynu.

Funkcie

Vysoká citlivosť na alkohol, fajčiť, iso-butánu, matanalu ; rýchle reakcie a životopis; nízka spotreba, jednoduchá detekcia okruhu, dobrú stabilitu a dlhú životnosť.

Hlavné Aplikácie

Používa sa v prípadoch, napríklad v domácnosti a kancelárskych pre škodlivý plyn detection, automatické odsávacie zariadenie, air cleaner & atď.

Technické Parametre

Štítky: dashcam predné, zadné, 12v ac dc, vzduch purifi, gf1, mechanické metánu, snímač tvoc, hlboké fryer, snímač 503, monitor pc, tabak.

DIY Dodávky Farba & Zdobenie
Typ Výstupu 5,0 V+-0.1 V AC alebo DC
Číslo Modelu mp503
Názov Značky winsen

Pridať recenziu

10PCS Winsen MP503 Kvality Vzduchu Plynový Senzor Vysokou Citlivosťou Na Alkohol, Fajčiť, Matanalu Zisťovanie Kvality Ovzdušia Monitor

Doplňujúce údaje

Cena:€14.85

SKU: d780

Recenzie: