Pocket Pussy Muž Masturbator Pre Mužov Sexuálne Hračky Pre Mužov Prenosná Vagína Erotické Hračky, Sex Shop

Funkcie: 1. Prijať vysoko-kvalitného TPE materiálu, mäkké, bez zápachu, môže sa obrátiť priamo na pokožku. 2. Prenosný, môžete ho nosiť kdekoľvek, dal ho v školskej taške, alebo vo vrecku, a použiť kedykoľvek a kdekoľvek. 3. Jemne navrhnuté pošvy, rozdelený do 4 častí, každá etapa má rôzne pocity. Jednoduchý vzhľad, obsah nie je jednoduché. 4. Môže sa použiť opakovane. Opláchnite čistou vodou po použití. 5. Zadarmo kondómy pre každý produkt. Veľkosť: 17 cm*10 cm/6.8 palec* * 4 cm Hmotnosť: 1620g/1.4 lb Materiál: TPE norma Kvality: Q/D-2018/ML-02 Vagína: 4 rôzne skúsenosti, Čistenie a skladovanie: Pomocou čistej vody a mydlovej vody na čistenie a skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

O ochrane osobných údajov

Všetky obaly sú dôsledne skontrolujte, či non-deštruktívne. Pozemok je nepriehľadné a my sa nenechá žiadne citlivé informácie na obale, aby lepšie chrániť vaše súkromie!

Štítky: moje sexuálne hračky, sexy sex, sexshop ženy, sexuálne hračky pre mužov masturb, realistické muž pošvy, sex hračky, sex, muž masturb, muži welet, greenscreen.

Nemravný Obrázok No
Veľkosť pocket pussy
Materiál TPE
So Sexuálnym Podtextom No
Funkcia Sexuálne hračky pre mužov
Názov muž masturbator
Číslo Modelu pošvy skutočná mačička
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Pocket Pussy Muž Masturbator Pre Mužov Sexuálne Hračky Pre Mužov Prenosná Vagína Erotické Hračky, Sex Shop T

Doplňujúce údaje

Cena:€10.20

Kategória:Sexuálne Hračky

SKU: d800

Recenzie: