SMART 3 ks/3 colorsTruss Rybársky Prút Zahŕňa Rukávy Pól Rukavice, Oblečenie, Chránič Prípade Pesca Príslušenstvo Rybárske Náčinie

Rybársky prút zahŕňa/rukávy zabrániť rod spleti a sú jednoduché na používanie. Ich jedinečný pletená konštrukcia a široká expandability znamená, ľahko & mimo inštalácie.Môžu byť použité po veľkých line návody na plne zmanipulované prúty. Na rozdiel od handričkou výzvy,ostnatý háčiky sú ľahko odstrániť.tento rod zahŕňa sú skvelé v lodi rod skrinky,rod skladovanie rúr,v zadnej časti kamiónu alebo ísť do a z lode.

Tento rybársky prút kryty sú vyrobené z ťažkej polyetylén vlákna, ktoré je prakticky imperveous na soľ, ako aj odolná voči plesniam a hubám.Je pletená materiálov chová podobne ako staré "Čínsky prst pasca" uchytenie svoj rybársky prút pre pohodlný ochranu proti nežiaducim poškodenie line sprievodcov,rod tipy a prázdne. Farba : čierna/ modrá+čierna/červená+čierna (zobrazí sa ako na obrázku)

Vhodné Pre : Fly rybársky prút, Spinning rybársky prút,Odlievanie Rybársky Prút, More Rybársky Prút

Package : Jeden Pc Rybársky Prút Tip Kryt +Jeden Pc Rod Kravatu/Set

3Sets/Veľa

Rybársky prút vylúčené

Štítky: ryby protector, thunderbird, gibson thunderbird, ryby prút, tl084cn, detská postieľka protector, spp s kaprov, spp kaprov, teslaa, ic tl084.

S Operadlom alebo Nie No
Číslo Modelu tl084
S Zdvíhateľnej Nohu, alebo Nie No
Rybársky Prút Category Lure Prút
Názov Značky smart
Prút Dĺžka 1.8 m
Package Jeden Rybársky Prút Tip Kryt +Jeden Prút Kravatu/Set
farba modrá,čierna,červená
Prút Materiál Iné
Komponent 2 častiach
Materiál Mäkká Tkanina
Druh Rybolov Nástroj
Poloha Všetky Rybársky Prút

Pridať recenziu

SMART 3Sets Rybársky Prút Tip Kryty A Rod Kravatu Trám Trstiny Rukávy Pól Rukavice, Chránič Prípade Pesca Príslušenstvo Rybárske Náčinie

Doplňujúce údaje

Cena:€9.34

Kategória:Rybolov

SKU: d81284

Recenzie: